teisipäev, 27. august 2019

Ei jää ka mina nooremaks, ikka vastupidi

Ilma naljata - teate küll seda meemi, kus pildil on mees voolikute küljes ja kiri juures ütleb, et nii sa tunnedki ennast peale pidu kui sa oled 25-aastane ja vanem. Näe, vot see:
Mitte, et see mu jaoks mingi uus tõde oleks, sest 25-aastane olin ma peaaegu viis aastat tagasi ja eks selle viie aasta jooksul on nii mõnigi pidu peetud. Aga siiski! Iga jumala kord ikka üllatun kui kaua võib ühest ööst taastumine aega võtta. Lihtsalt selline väsimus on peal, et magaks kaks päeva jutti ja no mitte midagi ei viitsi teha.
Aga laupäevane pidu oli tore! Ühel Martini meeskonnakaaslasel oli tähistamist ja peaaegu kõik olid koos. Sain uute nägudega tuttavaks ja vanadele tere öelda. Eks kõige parema pildi saad uutest inimestest ikka mingisuguse koosviibimise käigus kui kõik ennast vabalt tunnevad.
Aga vot täna olen selle eest juba nii asjalik olnud ja kaks päeva logelemist täiega tasa teinud. Pesud pestud, põrandad puhtad ja vannituba koristatud. Süüa olen samuti teinud ja homseks olen ka mõned asjad ette valmistanud - nimelt teen ma homme taaskord Instagramis @eestiblogijad kontol takeoverit! Tulge kindlasti tere ütlema ja juttu rääkima. :)
Muud olulist infot mul tänasel palaval teisipäeval polegi. Olge mõnusad ja näeme homme @eestiblogijad kontol!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar