reede, 16. august 2019

Panin raha hakkama ja ostsin nahahooldustooteid

Teine päev üksinda kodus ja otsustasin kuumust trotsida ning pistsin nina toast välja. Polnudki nüüd nii kuum - "ainult" 27 kraadi! Võtsin suuna metroo poole, et kaubanduskeskusesse sõita ja teate kui imelik oli.. kuna ma ligi kolm kuud siit eemal olnud olen, siis olid nii paljud asjad võõrad, aga samas oli kõik ikka vanaviisi.
Näiteks renoveeritakse ühte suurt kortermaja, mis mulle teele jääb kui ma metroole jalutan. See on hiiglama suur maja ikka ja te ei kujuta ette kui palju filipiinlasi selle maja kallal töötas! Juhtumisi nägin ükspäev kuidas nad peale tööpäeva lõppu bussi ootasid ja no kujutage ise ette mingisugust paarisajapealist kiivriparve teeääres sumisemas. Ajas veits itsitama küll. :D Igatahes käis täna selle maja kallal nii vilgas elu ja võõrkeelne mulin, et ma läksin korraks errorisse, et oot-oot, kus ma olengi!?
Siis on vahepeal hästi palju väiksemaid ärisid maha lammutatud ja nende asemele lihtsalt korralikud kõnniteed ja murulapid tehtud. Ma täiega imestasin, sest muidu oota mingisugust muutust siin nagu ma ei tea mis ilmaimet, aga nüüd on kahe ja poole kuuga sellised muutused toimunud, et vaata ja imesta.
Jalutasin tükk aega poodides ringi, proovisin riideid küll, aga ei ostnud midagi. Olin lihtsalt otsustusvõimetu, ei muud. Selle eest ostsin ma palju nahahooldustooteid. Terve suve pole ma õieti midagi ostnud, olen aga tublisti vanu asju kasutanud ja nüüdseks olid päris mitmed asjad täitsa otsa saanud.
Kiehl'sist ostsin ma oma kõige maailma lemmikuima silmakreemi. Olen seda umbes 4-5 tükki eelnevalt ära kasutanud ja vahepeal ka igasuguseid muid proovinud, aga pole veel sellist leidnud mis Kiehl'si oma üle trumpaks. Ei ole paremat olemas! Douglasest sain ma endale uue pintsli, millega oma kulme välja joonistada. Eelmise ruunasin ma niimoodi ära, et ainult paar karva oligi veel pintslipea küljes alles. Siis leidsin sealt veel Mario Badescu näosprei meigikinnituseks. Olen seda enne ka kasutanud ja mulle meeldib see väga. Mario Badescu ise on muuseas rumeenlane, aga oi kui kaua ma pidin ootama, et tema tooteid siit müügilt leida. Nii kummaline mu arust! Keegi The Ordinary tooteid ka kasutab? Mina olen enne kahte seerumit proovinud ja mulle täiega meeldisid. Eriti meeldivad mulle The Ordinary toodete hinnad. Mega! Nüüd ostsin kolmanda ja loodan, et meeldib samuti.
Sephorast ostsin endale uue peitekreemi (Make Up For Ever Ultra HD Concealer, toonis 33). Ma suvel jumestuskreemi kasutanud polegi, sest avastasin, et mu Fenty Beauty oma on hetkel päevitunud nahaga liiga hele. Nagu tont nägin välja. Kuna ma päevitunud olen siiski üsna lühikest aega aasta lõikes, ei hakanud ma tervet tumedamat jumestuskreemi ostma vaid ostsin lihtsalt tumedama peitekreemi, millega paar järgmist kuud läbi ajada. Viimaseks ostsin ma veel Pixi Glow Tonicu, mida ma enne ka kasutanud olen ja mis mulle väga-väga meeldis. Lisaks terve posu testreid :)
Praegu aga vedelen täitsa niisama ja pesen juba mitmendat masinatäit voodipesusid ja rätikuid. Telekast käib mu guilty pleasure ehk 90 days sari ja varsti peaks endale mingi õhtusöögi ka välja mõtlema. Ma ilmaski ei viitsi midagi meisterdama hakata kui ma üksi kodus olen. Reaalselt sööngi võikusid ja joon vett. :D ja ei kurda!

Tänaseks kõik, räägime varsti jälle!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar