kolmapäev, 4. september 2019

Aita mul valida!

Nonii, sõbrad, aidake nüüd inimene hädast välja. Ma nimelt juba eelmisel sügisel leidsin endale ühe sellise asja, mida ma väga-väga tahaksin. Ja peale aastaajast mõtlemisperioodi  (!!) otsustasin, et okei, ma siis tellin endale selle asja ära nüüd. Issand ma räägin nagu ma hakkaks kodulooma ostma või midagi. Aga ei, nii huvitav inimene ma ka pole. :D 
Lihtsalt tahan endale sügiseks ühte kudumit, mis on selline suur ja soe, nagu jaki eest. Kohalik käsitöö ja puha. Aga ma ei suuda värvi valida! Valiku olen kitsendanud nende kolme värvi peale:
Nüüd ma ootangi teie arvamust - milline on teie lemmik? Ja kujutage siis mind sinna kampsuni sisse, et milline mu seljas parim välja näeks onju. :D Mul endal pisuke eelistus on olemas, aga ma enne ei hakka seda välja rääkima ja teie arvamust kallutama.
Tegelt on veel sügisgarderoobi peale mõtlema hakata natuke vara, sest siin on ikka väga soe veel. Samas.. oktoobris tulen ma juba Eestisse ja selleks ajaks võiks vähe soojemad riided kaasas olla küll. Vaatasin ükspäev oma riidekappi ja hakkasin mõtlema, et tegelikult mul on isegi Eestis rohkem riideid kui siin. Ja igakord kui ma Eestisse lähen siis on mul selline tunne nagu oleks šoppamas käinud, sest nii mõnigi asi mis mul juba olemas on, oli lihtsalt vahepeal ära ununenud. Selline tore üllatus nagu.
Millalgi käisin Reservedis ja nägin seal allahinnatud asjade hulgas ühte megaägedat jakki (ei leia enam allahinnatud tooteid kodulehelt kahjuks). Selline sügisjakk oli, hele ja.. lambavilla imitatsiooniga? :D Ma ei oska hästi seletada praegu. Mõnus ja soe tundus igatahes. Ja hind! Umbes 17 eurot. Selle kohta saab juba allahindlus öelda küll. Suurused olid seal tol päeval 34 ja 38, proovisin mõlemat ja mul oleks täpselt seda puuduolevat 36 suurust vaja olnud. Damn it! Praegu veidi isegi kahetsen, et seda 38 suurust ära ei ostnud, sest ega ta mulle nüüd nii suur ka ei olnud, et ma sinna sisse ära uppunud oleks. 
Üldse vaatasin eile Reservedi kodulehte ja mu arust oli uue hooaja kauba seas nii palju ilusaid asju! Täna muuseas saadangi Martini võõrsilmängule ja lähen jalutan poodi ning kindlasti lähen Reservedist ka läbi. Äkki joppab ja on seda lambajakki ka veel alles, hehee :) 

Teie aga andke teada millist värvi kudum kõige ilusam on, sest nagu näha olen ma viimasel ajal nii otsustusvõimetu inimene, et midagi ei saa enam oma peaga ära mõeldud.

18 kommentaari:

 1. Mulle meeldib hulllult viimane. Sobib sügisega mõnusalt kokku ja su blondide juustega ka :D Roosa oleks ka nunnu :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Roosa kohta on tõesti kõige õigem sõna “nunnu”. :D

   Kustuta
 2. Päris keeruline, sest kõik värvid sobiksid sulle kindlalt. Pigem oleneb, mis look'i sa saavutada tahad.
  Esimene oleks selline fierce ja silmapaistev, sügisesse väga sobilik. Teine oleks selline nunnukas, mis sobib minu arust eriti talvel, kevadel ja kindlasti ka jahedal suveõhtul. Kolmas, tumedam, on minu arust pigem sobilik vaid talvel. :D

  Mina ilmselt valiks näiteks heleroosa. :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh sulle põhjaliku vastuse eest! ☺️

   Kustuta
 3. Vastused
  1. No tegelt ma olengi esimese ja viimase vahel 🤔

   Kustuta
 4. Vastused
  1. Aitäh arvamust avaldamast ☺️

   Kustuta
 5. Esimene, sest punane on nii sinu värv :)

  VastaKustuta
 6. Anonüümne4/9/19

  Viimane ��

  VastaKustuta
  Vastused
  1. See oli meie pulmavärv ka kusjuures. 😊

   Kustuta
 7. Anonüümne5/9/19

  Viimane :)
  Ja see otsustamise asi- sa ei ole selles üksi. Siinpool sama lugu. :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Huuh, alati hea tunne kui tead, et sa ainus ei ole. 😁

   Kustuta
 8. Anonüümne5/9/19

  Essa! Kindlalt kõige parem, punane on niiii šikk ja ilus alati.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma nii esimese ja viimase vahel, aga õige pisut on kaalukauss esimese poole 😬😜

   Kustuta
 9. Anonüümne6/9/19

  Armas kampsik, minu esimene eelistus oli see nunnu roosa tütarlapselik, aga nüüd vaatan, et see lillakas on ikka ka äge, küpsem ja naiselikum. Raske valida! Kas neid Eestisse ka tellida saab?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Nõus! Endale valides püüan meeles pidada, et mulle sobivad pigem julgemad toonid.. tunnen kuidagi, et pehmed/ heledad värvid teevad mind veidi plassiks.
   Ma ei teagi, firma on muidu @redcardigans Instagramis, tasub uurida. 😊

   Kustuta