teisipäev, 10. september 2019

Enesearengust ja profispordi kriminaalsest poolest

September on mingi viis minutit käinud ja juba ma näen Instast, et mõnel firmal on advendikalendrid valmis! Jeesus! Ma ise olen advendikalendri järgi väga maias, aga kusagilt peaks ikka mingi piir ka minema - piir hinna suhtes. Räägin praegu nimelt Cult Beauty (UK leht, sealt saab igasugust paremat kraami tellida) advendikalendrist siis. Hind eurodes 217€! Mida kõike tarka saaks selle rahaga korda ajada! 
Mul ühel aastal päkapikk tõi Kiehl'si advendika ja ma olin nii õnnelik selle üle! Kiehl's on üks mu lemmikbrände ja ma ju teadsin juba ette, et toodetes ma ei pettu. Kõik asjad kasutasin ära ja leidsin uusi lemmikuidki. Kahjuks oli neil järgneval aastal kalender peaaegu täpselt sama sisuga ja seega ma uuesti päkapikule kirja ei saatnud, et ta mulle selle tooks.
Ma vaatan, et igal aastal sügise saabudes lähevad mu blogiteemad nii materiaalseks. Pikalt analüüsima ei pea, et miks nii on, sest sügis on mu lemmik ja ühtlasi tähistab ta alati mu jaoks nagu uue aastakäigu algust. Just sügise saabudes tahan ma muutusi. Muutusi oma garderoobis, muutusi kodusisustuses, muutusi iseendas. 
Mul veidi on selline tunne, et ma tammun juba pikemat aega ühe koha peal ja mingisugust enesearengut väga ei toimu. Võib-olla olen ma just sellepärast nii palju blogima hakanud, et ka siin tahan ma endas või blogis mingisugust muudatust näha. Tahaks nagu osata nii hästi kirjutada nagu ma mõelda või rääkida oskan. :D nagu ma oleks mingi jube vaimuhiiglane omast arust eks! Ei tegelt, mulle nii väga meeldib kirjutada ja hiljem oma meenutusi lugeda, aga kui ma praegu oma vanadele postitustele silma peale viskan siis ma kohati ei tunne nagu ennast neis kirjutistes ära. Ma olen kuidagi hästi pealiskaudselt oma tegemistest rääkinud ja ega ma enam tagantjärgi lugedes ju oma tolleaegseid emotsioone meenutada ei suuda. Sellest ka mu otsus ja püüdlus teha lühemaid postitusi, aga selliseid millega ma ehk vahel ka rohkem sügavuti minna suudan. Ning kui eelneva juurde tagasi tulla, siis selleks, et osata paremini seda "päris mina" edasi anda, tulebki rohkem kirjutada ja paremaks saada. Ma ehk olen seda kunagi maininud, aga üks minu unistusi on kunagi raamat välja anda. No ja siis ongi selliseks sobivaks käeharjutuseks blogimine. :)
Meil on see kuu nagu külalistemaja siin! Sel nädalavahetusel oli meil sõbranna Brüsselist külas ja juba ülehomme tuleb Eestimaalt sõber terveks nädalaks külla. Nii tore, mulle hirmsasti meeldib kui külalisi käib :) kipub nii olema, et kes korra meile juba siia külla tulnud on, tuleb veel teine ja kolmas kordki (või kuues, ka seda on juhtunud :D). 
Aga arusaadav ka ju, sest suveilmad on siin aprillist oktoobrini. Hinnad on väga soodsad, tegemist on küllaga ning peatuda saab meie juures. Mulle endale muuseas meeldib kõige rohkem reisida nii, et keegi sõber-tuttav on juba ees ootamas. Ei ole mingisugust segadust, et kuhu minna või kus õhtust süüa, sest kohalikud teavad ju kõike kõige paremini. Oleks ainult aega, et kõik sõbrad maailma eri kohtades läbi käia! 
Möödunud nädalavahtusest rääkides. Käisime ühte mängu vaatamas - ikka käsipalli, mida muud. Ma pole elus sellist matši näinud! Esimese poolajaga oli antud kolm punast/sinist kaarti (sinine kaart on ebasportlik käitumine)! Täitsa hull! Mitte, et mu enda abikaasa väga palju paremas kirjas oleks, sest neljapäeval sai ka tema täpselt samad kaardid. Süüdistatav ise väidab, et teine osapool kukkus talle küünarnuki otsa. Mis mul üle jääb - pean teda uskuma! Kohut mõistetaksegi täna, ehk kokku tuleb komisjon ja otsustatakse, kas ja mitu mängu tuleb vahele jätta ning kas ka rahaline karistus määratakse (paar aastat tagasi sai Martin mitmemängulise keelu ja rahatrahvi). Loodetavasti ikka halastatakse ja tuleb vaid hoiatus, sest eelmisel hooajal Martin paha peal ei käinud ja aastajagu on tal n-ö "puhtad paberid". Ma räägiks nagu mingisugusest reaalsest kriminaalist siin. :D aga ei, ainult profispordist!
Veel tähistasime nädalavahetusel mu siinse parima sõbranna sünnipäeva. Olin ennast juba kõik valmis sättinud ja ainult riided olid vahetada jäänud.. ajasin oma kaua tagaotsitud jumpsuiti selga siis ja lukk jäi kinni. Pusisin tükk aega ja kutsusin isegi Martini appi, aga oli juba hilja - lukk läks täiesti katki! Vedas, et ma üldse sellest kostüümist väljagi sain. Samas oli hea, et see juba kodus juhtus. Mõtle, muidu oleks äkki nii, et olen rahulikult peol ja järsku pool kere paljas. Oleks ka nagu nadi lugu olnud.
Pühapäeval sulistasime pool päeva termides ja vedelesime nagu laiskvorstid muiste. Vahepeal mängisime kaarte ja sõime ning siis taaskord vedelesime. Tulime termidest koju, panime oma sarja käima ja.. vedelesime veel! Lõpuks olin ma sellest vedelemisest juba nii väsinud, et läksin lihtsalt magama. :D Selline asjalik pühapäev siis.
Kas te olete juhtumisi seda Belgia kirsiõlle joonud? Appiiii kui hea!
Olgu siis nii, hommikukohv sai just joodud ja tuleb selle päevaga nüüd peale hakata!

PS. Mu tellitud kudum peaks täna kohale jõudma. Saate näha, mis värvi kasuks otsustasin.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar