pühapäev, 22. september 2019

Vakstupüksid ja riidejutud

Olge hoiatatud, halaminut on algamas!
Ma ei saa aru mida ma oma mustade teksapükstega valesti teen. Umbes viimased kolm ostetud paari on niii kiirelt halliks ja koledaks läinud, et ei taha neid nagu enam väga jalga pannagi. Ma kusjuures ei mäleta, et enne neid kolme paari sellist asja nii kiirelt juhtunud oleks.. Ja poed kust ma enda pükse ostan on ikka valdavalt samad. Pesu pesen ikka samamoodi ja samade vahenditega.. Elu probleemid noh!
Ostsin endale nüüd need n-ö vakstupüksid nagu ma neid kutsun, no need sellised mingid libedad teksad. 😄 Andke andeks, ma tõesti ei tea kuidas neid nimetada. Ehk saate pildilt paremini aru:
Eks näis kaua need vastupanu osutavad kuni ma nad päris ära ruunan. Loodetavasti saab vähemalt uue aastani hakkama. 
Nii, halaminut on läbi, liigume aga päevakorrateemadega edasi.
Veel leidsin ma eile endale täiega toreda seeliku (Reserved, allahindlusega miski 12€). Eks nende asjade ostmisega kipub ikka nii olema, et mida otsima lähed, seda sa ei leia ja mida sa ei otsi, see jookseb su kohe ise jalust maha. Tõin oma "aarde" koju ja hakkasin vaatama, et millega teda üldse kanda kõlbab. Leidsin kaks asja - üks komplekt igapäevaseks kandmiseks ja teine selliseks puhuks kui natuke klevaaži ka vaja näidata on. 
Ma lihtsalt hirnun herneks ennast kui ma oma "outfiti" pilte vaatan. 😄 Teie näete veel neid õnnestunud variante, aga oii jeer mis mul galeriis on!
Eks tegelt on rohkemgi asju millega seda seelikut klapitada saab, aga riidekapis tuulamine väsitas mu nii ära, et eilsel päeval ma rohkem süveneda ei viitsinud. Tähelepanu kippus koguaja eesmärgi juurest hajuma ja lõpuks lamasin ma hoopis käed-jalad laiali voodis ning üritasin ühte rumeeniakeelset laulu õigete sõnadega kaasa laulda. 😄
Täna läksime Martiniga jalutama ning mul oli kohe teada - uus seelik peab promeneerima pääsema! Kuna siin nüüd nii "külmaks" (enne oli 32 kraadi, täna 24) läinud on, kraapisin kohe sukapüksid välja ja täitsa tavalise musta turtlenecki ka ning voilaa - kõlbas nii kah.
Nii-et üsna mitmeid variante annab ühest kaheteistkümneeurosest seelikust välja pigistada. Muuseas - mu lemmikuimad ja kantuimad ostud on tihtipeale just need, mis ma mingisuguse allahindluse käigus skoorinud olen. Ei tea miks nii!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar