kolmapäev, 6. november 2019

Eestimaa eluke

"Pühaissaristivägi," ütles Ott kui ta tuppa ei saanud ja sedasama ütlen mina ka, sest just nii raske on peale pikka pausi jälle uue postitusega alustada. Pühaissaristivägi noh!
Käisin ju vahepeal kaks nädalat Eestis. Martiniga koos sõitsime öösel lennujaama, kobisime eraldi lendude peale (üks lendas Frankfurti ja teine Varssavisse) ja lõunal saime jälle Tallinnas kokku. Siuke tavakas rännumehe eluke. Aga kui te mind Instagramis jälgite, siis te juba teate seda nii kui nii. Ja kui veel ei jälgi, siis hakake julgelt (@liinajohannson). Ma ausalt olen üsna normaalne inimene. 😄
Eestis läks aeg seekord erakordselt kiirelt. Sain veidi pere-sõpradega aega veeta, sõbrannale kihlumise puhul üllatuse korraldada, käisin esimest korda elus Comedy Estonia show'd vaatamas, ühe korra kinos ja, et te ei arvaks, et mu ja Martini suhe koguaja üks trall ja tagaajamine on, siis isegi seda aega leidsin, et ennast tema pärast seaks vihastada.  Näete, kõike jõudsin! 😄 Enamuse ajast võttis aga enda alla meie Eesti kodu müügiks valmis sättimine. Üks päev elektrik, teine päev tehnik ja nii need päevad õhtusse veeresidki.
Kuna mul kõik enam täitsa selgelt meeles ei ole, siis panen siia meenutuseks mõned pildid, mis mul telefonis on. Teil ka toredam mu pajatusi lugeda.
Sõbranna kihlumisest siis kõigepealt. Pidime minema eelpool nimetatud Comedy Estoniale või noh, nii vähemalt teadis sõbranna. Kutsusime ta veidi varem kohale ja talle üllatuseks olime talle väikese laua teinud. Et te ei arvaks, et me seal ainult krõpse sõime, siis toitudega pilti mul tegelikult ei olegi. Aga krõpsud ei olnud mitte vähem tähtsad! Pruudi lemmikud siiski. Ja krõpsude keskel olev tordikaunistus on spetsjomm relvadega pruutpaar, sest ka päriselus on tulevased pruut-peigmees politseitööga seotud ja läbi selle ka tegelikult üldse tuttavaks saidki. 
Show'le läksime hiljem ikka muidugi ka ja minusugune kes muidu ainult enda naljade peale naerab, naeris seekord isegi teiste inimeste naljade peale. 😄 mõni esineja oli mu jaoks muidugi tiba liiga ropp või äkki on mul lihtsalt pulk p*rses, ega ei tea. Ümberringi osad naersid, osad mitte.. ma lihtsalt vahepeal ei teadnud kuhu vaadata. 😄
Need pildid on aga hoopiski sõbranna sünnipäevast. Teemaks oli "Havana" ehk palju lilli ja palju värve. Lill mu juustes on muuseas üks paberlilledest, mis meie pulmapäeval seinakaunistuseks oli. 
Tähetahvel Kukupesast.
Vaadake vaid kui originaalne ma wifi-parooli jagamisega olen, hahaa! Põhiline probleem tähetahvlit kasutades on mu arust alati see, et kas tähtedest ikka välja tuleb. Vahel peab mingeid imelikke sõnu leiutama, aga vahel joppab. Seekord läks õnneks. 
Teisel pildil olevad kuivatatud lilled on samuti Kukupesast ostetud ja need meeldivad mulle nii-nii kohutavalt! Sobivad vist igasse ruumi kuhu vähegi mahub.
Vot sellised lood. Nüüd aga kenasti Bukarestis ja tavarutiini juures tagasi. Siin ei ole soojad ilmad veel kusagile kadunud ja alles eile oli väljas 24-kraadi. Mind see suvesoojus aga ei heidutanud, sest õhtusöögiks tegin ma Eestist kaasa toodud verivorste. 😄 hapukapsaid  leidsin ma poest ka ja muuseas keetsin ma neid täitsa esimest korda elus iseseisvalt. Tulid nagu päris!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar