kolmapäev, 4. detsember 2019

Käisin-tegin-nägin

Ärge mind veel päris maha kandke, sest tundub, et ma siiski lõpuks hakkan terveks saama. Ma ei teagi millal ma varem kaks nädalat jutti sellise nohu ja külmetuse käes vaevelnud olen, aga hea on kui ta lõpuks üle hakkab minema.
Mis ma siis vahepeal teinud olen? Hakkan aga aru andma. Siinkohal pean ma taaskord ütlema, et ma ei saa aru kuidas inimestele sellised käisin-tegin-nägin postitused ei meeldi? Need on peaaegu parimad mu arust! Kuidas ma muidu teada saan, kus käia ja mida teha kui teised oma muljetest ei räägi? 😄
Laupäeval käisin sõbrannal külas ja mängisime ühte minujaoks uut kaardimängu nimega Ligretto. Põhineb ta peamiselt tähelepanul ja kiirusel. Ilmselgelt pole mul kumbagi, sest kõigi mängitud kordade peale võitsin ma ainult ühe korra. 😄 See on täpselt selline laua taga istumise ja nokitsemise mäng (igaüks mängib n-ö oma kaardihunnikuga ja enda ette), mida näiteks peale jõuluõhtusööki pereringis mängida. Ma küll ei tea mis vanusest alates seda mängida saab, aga numbreid pead sa tundma kümneni ja värvid võiks ka selged olla.
Esmaspäeval käisime tüdrukutega Chicagos "Mida mehed naistele ei räägi?" showd vaatamas. Räägivad sel vestlusõhtul siis Eero Spriit, Margus Vaher ja Jesper Parve. Ma väga vabandan kui oma arvamusega kellegi kandadele astun, aga mina sealt küll midagi põrutavat ei kuulnud. Nagu võib-olla jah, kui ma oleks naine vanuses 50+ siis ma ehk oleks ka vahepeal piinlikkusest silmi peitnud, aga ma olen siiski 29-aastane. Mul on olnud suhteid, ma olen igasuguste inimestega kohtunud ja mu sõbrad-sõbrannad on ka üsna avameelsed. Või siis on mu abikaasa liiga aus ja on mulle igasuguseid põnevaid asju rääkinud, mida mehed naistele rääkima ei peaks. Mitte, et ma üldse arvaks, et kõike rääkima peakski - las igaühel olla oma väikesed saladused. No seni kuni need saladused sellised väikesed ja ohutud on muidugi. Seega minu soovitus - hoidke see 20€ piletiraha alles ja tehke sellega midagi muud tarka. 
Ma olen viimasel ajal nii kodulemb, et välja enam üldse ei kipu. Ainult skeemitan kuidas seda kodu aina hubasemaks muuta. Ostsin näiteks jälle mõned jõuluasjad juurde. Minu kaitseks aga polnudki mul neid enne ka teab mis palju. Näiteks Koduekstras oli nii palju ilusaid jõuluasju müügil. Mina sain sealt kuuse alla vaibakese ja siis sellised tulukestega traadid, mida sisustuses kasutada saab. Vat seal all parempoolsel pildil on nad ümber mu potitaime keritud.
Leidsin Rimist need parempoolsel pildil olevad Teekanne teed, sest ma olen haigusega nii palju teed joonud, et see on lausa meeldima hakanud. Uskumatu eks, vanad koerad siiski õpivad ka uusi trikke! Alumine tee mulle väga ei meeldinud.
Ma tegelt tahtsin ilusat jõulukolmnurka osta, aga sellist nagu ma ette kujutasin, ma ei leidnud. Mõtlesin, et lähen homme Magaziini, sest mulle kusagilt on kõrvu jäänud, et seal võib ka ägedaid jõuluasju müügil olla. Aga ühe ägeda keraamilise tähekese sain ma küll - sellesama musta, mis postituse esimesel pildil (Pierist, maksis ainult 2€). Sinna ümmargusele kandikule ta kindlasti ei jää, sest sinna plaanin ma hoopis nädalavahetusel ise jõulupärja teha. Lisaks toon ma nädalavahetusel ka kuuse tuppa ning siis võivad jõulud tulla. Järgmisel laupäeval jõuab Martin ka varasele jõulupuhkusele ja samal päeval avame ka enda jõulupidude hooaja. Kokku on meil praegu kirjas kuus jõuluistumist, mida kuidagi eriti palju tundub! Sellegipoolest ootan ma neid kõiki väga. 
Mõnusat kolmapäeva jätku!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar