kolmapäev, 22. jaanuar 2020

Minu 30. sünnipäev

Tere, sõbrad! Üks 30-aastane proua siinpool!
Jah, olen nüüd ametlikult kolmega algava vanusenumbriga inimene. Hüvasti kahekümnendad!
30-aastaseks sain ma tegelikult juba laupäeval ja sel päeval pidasin ma ka enda sünnipäevapidu. Päev ise läks üsna kiirelt. Laupäevaõhtuks mul endal väga midagi ette valmistada ei olnudki, aga kuna ma ka pühapäeval koju külalisi ootasin siis tegin laupäeval hoopis pühapäevaks asju ette ära. Sättisin ennast ja toimetasin ja nii see päev õhtusse kulgeski.
Täitsa tore, et mu spets sünna tarbeks ostetud lauvärv maksis ka rohkem kui mu sünnakleit. 😄
Pidu pidasin ma Triinude Toiduministeeriumis ja ma arvan, et ehk on praeguseks juba kõik seda nime kuulnud..? Ega ma ei tea, oletan lihtsalt.
Triinudes peo pidamine on niii lebo! Lihtsalt mine kohale ja ole ilus. Ja võta külalisi vastu muidugi. Menüü osas pakkusid nad kõik variandid ise ja sellega erilist peamurdmist ei olnud. Soe toit, külm buffee ja tort. Joogikaardi valisin ma varasemalt välja ning terve õhtu oli ka sellega nii kerge, sest tegemist oli n-ö avatud baariga - kes aga kokteili soovis, see enda soovi baaridaamidele esitas ja soovitud joogi kätte sai. Ütlen kohe ette ära, et toidud olid ülimaitsvad ja menüü rikkalik - seda muret, et toit otsa saaks ei teki kindlasti, sest minul jäi toitu näiteks nii palju üle, et täna - neli päeva peale pidu, saan ma ikka veel neid toite süüa. 😄 Ja ma pakkisin neid toite ka pühapäeval oma kodus käinud külalistele kaasa!
Meelelahutuse osas valmistasin ma ette kolm mängu, milles kõik osaleda said. Esimeseks mõtlesin ma välja sellise asja nagu "Sünnipäevabingo". Näete, selline nägi ta välja:
Iga ruudu sisse tuli kirjutada külalise nimi, kelle kohta sinu arvates vastav väide käis. Palusin täidetud lehed kella kümneks tagastada ja vastu sai iga osaleja loteriipileti. Kuna kõik minu külalised olid varem juba kohtunud (veel üks põhjus pulmi pidada - sinu sõbrad/pere saavad kõik omavahel tuttavaks 😄), siis neil omavahel mingisugust blokki ei olnud, vastupidi - üks sõbranna ütles pärast nii armsasti, et siuke tunne oli nagu oleks üle pika aja enda vanu sõpru näinud. Vot siukeste asjade peale mu süda küll sulab. ❤️
Teise mänguna tegin ma sellise mängu nagu.. kutsume seda "Plaksumänguks". Igal võistlejal oli üks võimalus teha kõige valjem käteplaks, mille võimekust ma äpiga lindistasin (äpi nimeks Decibel). Võisteldi kahes kategoorias (mehed-naised) ning finaali pääses neli parimat, kust omakorda võitja selgus. Nii lihtne, aga nii äge mäng. Idee minu oma polnud, nägin seda ühe tuttava Instagramist. Kõigile paistis mäng peale minevat ka, sest kes siis võita ei tahaks.
Kolmandaks mänguks oli "Minu sõber suudab" ehk paar valis endale pimesi ühe kaardi, kus peal oli mingisugune aktiivsusülesanne. Enne ülesande sooritamist panustas üks paariline kas tema kaaslane ülesande sooritab või mitte, peale panustamist kuuleb ka sooritaja ülesande sisu ega tea mida tema paariline panustas. Jällegi täiega pull mäng ja lihtne mängida samuti.
Et aga kogu meelelahutus vaid mängude najal ei püsiks, siis olin ma esinema kutsnud ka mustkunstniku. Idee sain ma Merje blogist ning nii nagu tema, ei pettunud Kevinskis ka mina. Mulle meeldis Kevinski etteaste juures see, et tema trikid ei ole sellised tavalised tõmban-jänese-kübarast vaid põhinesid pigem psühholoogilisel mustkunstil ja no ausalt - vaatad silmad punnis peas ja ta suudab ikka su ära petta. 😄 Kevinski suudab ennast kuulama panna ja ma olen kindel, et tema jaoks ei oleks raskuseks ka kõige keerulisemat publikut ohjes hoida. 
Sünnipäevaga jäin ma ise superrahule ja tundub, et mu külalised samuti. Vähemalt tagasiside on küll ainult positiivne olnud. Kodu on lilli täis ja sünnipäevaemotsioonid siiani laes. 
Mu abikaasa on täielik superman muide. Reedel saabus ta koondisega Luksemburgist ja sõitis Põlvasse. Laupäeval sõitis ta Põlvast Tallinnasse, et minuga olla ja peale pidu sõitis ta uuesti Põlvasse, et järgmisel päeval Luksemburgi vastu mängida. Ja no pühapäeval sõitis ta peale mängu uuesti Tallinnasse, sest esmaspäeval pidi ta juba tagasi Bukaresti lendama. Kui keegi veel ütleb, et tal on "nii kiire" siis.. 😄

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar