esmaspäev, 27. jaanuar 2020

Ootusärevus ja tagasi Bukaresti

Ilusat nädala algust!

Minu nädal on kenasti alanud, hommikul oli järjekordne arstivisiit, seekord siis looteanatoomia uuring. Kõik on parimas korras, beebi teeb seal oma toimetusi ja asjatab ringi. Sugu näitas ka jah. 😊 Kuna Martin täna minuga kaasa tulla ei saanud, siis palusin arstil paberile kirjutada, kes mu kõhus elab. Siis on aus kaup, saame homme koos teada. Kirjutan neid ridu näiliselt jube rahulikult, aga tegelikult ei jaksa ära homset ära oodata.😄 Ma tahaaaan ju juba teada!
Mu tähtsaim paber praegu, tähtsam kui pass isegi. 😄
Pean lihtsalt veelkord kiitma kui hea arstiabi Eestis on! Eranditult kõik haigla töötajad on alati nii abivalmid ja toredad, et lausa lust haiglas käia! Võib-olla on kõigil meist vaja vahepeal mõne teise riigi asutuste tööga kokku puutuda, et osata hinnata seda mis meie koduriigis pakutakse. Mina igatahes olen ülitänulik.
Nagu mainitud siis jah, homme lendan ma Martini juurde Bukaresti. Jään ma sinna kuuks ajaks, nii et märtsi alguseks ja järgmiseks arstivisiidiks olen ma tagasi. Lennud on lühikesed ja vahemaandumine samuti, pool kümme lähen Tallinnast ja juba kella kahe ajal olen ma Bukarestis. Ainult lennukibaktereid pelgan.. ma nimelt jään peaaegu alati lennates tõbiseks ja siis pärast olen pikalt haige. Sall silmini ja pidevalt käsi desinfitseerida, ega muud vist teha pole.
Üle pika-pika aja Bukaresti minnes on mul selline tunne, et ma läheks nagu puhkusereisile või midagi. Tavaliselt on ikka nii, et töö ja kohustused ootavad, aga seekord.. lihtsalt lähen ja olen. Sooja on seal ka juba parasjagu ja üldse mõnus. Hoolitsen abikaasa eest ja naudin varakevadet. See saab olema meil selline üks viimastest kordadest kui pikemalt kahekesi olla saame. Märtsi alguses tulen mina tagasi ning siis näeme alles lühikest aega aprillis. Peale seda pikemalt juba mai lõpus kui Martin suvepuhkusele tuleb ning siis jäävad tähtajani vaid loetud nädalad kui sedagi. Seega tuleb nautida ja puhata osata.
Täitsa lamp jutt siia vahele, aga ostsin täna Selverist pirukat nimega "Nagu lihapirukas" ja mu arust oli see nii hea! Nagu mingi mõnus seenepirukas. Ega ma tegelt ei tea mis seal sees oli, aga no liha igatahes mitte. 😄 olete proovinud? Kas meeldis?
Tükk aega passisin ajakirjaleti ees, et endale homseks mingit lugemist kaasa osta, aga mitte ükski ajakiri ei tundunud mulle põnev.. nagu kunagi mu arust oli see, et ma ei teadnud mida valida, sest paljud tundusid huvitavad. Nüüd aga.. on asi minus või polegi reaalselt midagi lugeda? Mis ajakirju teie loete?
Täna mul muud polegi kui pakkida, külmkapp tühjaks teha ja õhtul joogasse minna. Pakkimine ei tohiks ka kaua aega võtta, sest lendan vaid käsipagasiga ja siis on üsna muretu. 
Sellised lood siis nädala algusesse. Järgmisel korral kirjutan juba Bukarestist!

2 kommentaari:

 1. Anonüümne27/1/20

  Mulle tegelikult tundub et meil suht sama tähtaeg :D muidu lugesin koguaeg su blogi aga näed suutsin natukeseks ära unustada.
  Mis su TA umbes on?
  Kas siis kui beebi ära sünnib kolite kohe Bukaresti tagasi mõlemad ja kõik lõplikult ?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Vähemalt oled nüüd tagasi siin! 😊
   Tähtaeg on 14.06.
   Kui Martin Bukarestis lepinguga jätkab siis plaanis on augusti keskpaigast/lõpust sinna minna jah. Pere peab ikka koos olema. 😊 Eestis käiksime muidugi peaaegu samas rütmis mis praegu ehket paari-kolme kuu tagant. Nii ma kujutan vähemalt hetkel asju ette.

   Kustuta