teisipäev, 4. veebruar 2020

Daam ja pätt

Veel mõned nädalad tagasi kaagutasin suure suuga, et oi mina küll ei tea mis need kõrvetised on ja vot nüüd on käes ning nüüdseks juba tean! No rõvedad on ju. 😄
Muidu pole ma vist septembrist saati ühtegi ravimit võtnud, aga eile suure hädaga ikkagi pool Renniet võtsin ja kohe pakkus leevendust ka. Iga päev ma neid siiski järama ei tahaks hakata ja seega võiks ma mingi muu lahenduse leida. Olen kuulnud, et Borjomi pidi aitama? 
Muidu olen ma enda üle täiega uhke, sest käin iga päev ikka tublisti jalutamas. Eile tegime Martiniga lausa siukse ringi, et kokku lonkisime vist oma poolteist tunnikest. Ilmad on soojad ja mis nii viga kõndida. Endal oli meil muidugi ülilõbus, sest no vaata ma ütlesin ju viimati, et ta sai mängus silma siniseks (kes mind Instagramis jälgib, see juba nägi, kes veel mitte siis @liinajohannson ootab!) eks. Ja kujutage meid siis ette - mina, pikk mantel seljas nagu daamil muiste ja mu kõrval Martin - dressides, müts peas ja silm miski lilla-punase segune nagu pättidel ikka. Ülipaljude vastutulijate nägu oli umbes selline, et esmalt vaatasid nad Martinit.. seejärel mind ja siis uuesti Martinit. Meile pakkus see nii palju nalja, et huvitav mida need inimesed mõelda võiksid..😄 "Mida seee naine SELLISE mehega teeb?", "Kas see väike naine virutas või?" või näiteks: "Esmaspäev siiski, nädalavahetusel ikka juhtub..". Naersime nii, et silmad märjad. 😄 Vaatasime veel ümberkaudseid uusehitisi ja mõtlesime tulevikule. Juhul kui me veel mõneks aastaks Bukaresti pidama jääme, tuleb meil kindlasti enne beebi sündi kolida. Ideaalis majja kus on maa-alune garaaž (sest parkimiskohad on peavalu), lift ja rõdu. Praegu on küll selline tunne, et äkki ma otsin võimatut.. samas ütlen ma ju ikka, et asjadel on kalduvus ise paika loksuda ja sellepärast ma enne millegi kindlaks saamist ei põe ka. Iga asi omal ajal.
Mõtlesin, et püsin ka üle pika aja #Kogumispäeviku teemas ning panen sel kuul paar aktuaalset postitust kirja. Veebruarikuu teemaks on nimelt "toidukuu" ning kui ma näiteks investeerimise osas kaasa rääkida ei oska, siis toidust oskan ma rääkida küll. Seda enam, et näiteks toidu raiskamine on minuarust üks vastikumaid asju üldse. Võeh!
Homme ongi poepäev ning nädalamenüü on meil selleks korraks paigas. Annan nädala lõpupoole ülevaadet, mis pannile ja kõhtu sai.
Toidust rääkides, siis kas teadsite, et MKR-i uus hooaeg on väljas!? Seekord küll veidi teises formaadis ja alguses tundub see jube võõras, aga küll omaks saab. Olge lahked, Pete ja Manu, lõbustage mind!

Et postitus ilma pildita üles ei läheks siis..
Mina vastlakuklit hävitamas. 🙃

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar