esmaspäev, 3. veebruar 2020

Uudiseid Bukarestist

Ühel õhtul siuke lugu - vaatan rahulikult kodus telekat ja mingi imelik hääl. Siuke tširp-tširp putukahääl. Väga raske on siin seda edasi anda muide. 😄 Mõtlesin, et ju see tuli telekast. Millalgi teisel õhtul jälle sama hääl. Uurisin kodus kõiki seadmeid, aga aru ei saanud kust see ikkagi tuli. Ükskord oli Martin ka kodus ja õnneks kuulis ka, sest ma vaikselt hakkasin arvama, et äkki ma lihtsalt hakkan aru kaotama. Panime kaks pead kokku ja mõlemale tundus, et siuke putukas nagu kilk võiks sellist häält teha küll. Isegi guugeldasin kilgi häält ja no üks-ühele sama. A kust see kilk meile järsku elama tuli? Mingi.. elab siin nüüd nagu miška. Google ütles veel, et kui kilk majja elama tuleb siis ennustab see suurt õnne ja kilki maha lüüa ei tohi, sest see toob omakorda õnnetust. Kes mind vähegi teab, see teab ka seda, et ma usun igasuguseid märgilisi tähendusi ja sellele tuginedes elab see kilk siin surmani. Ja Google teadis ka seda öelda, et kilgi eluiga on ainult 8-10 nädalat. Kuna ma umbes nelja nädala pärast Eestisse tagasi lendan siis ei jää Martin siia vähemalt üksi, vaid kilk jääb elukaaslaseks. 😊
Neljapäeva õhtul oli Martinil mäng ja peale mängu on tal siuke asi, et emotsioonid on nii laes, et magamisest suurt midagi välja ei tule. Nii ta siis ongi üleval ja mängib xboxi või vaatab filmi või ega ma ka täpselt ei tea mis ta teeb. Igatahes ei maga. 😄 Ja mul on siis siuke komme, et ärkan keset ööd ja hakkan magamistoast hüüdma, et ta magama tuleks, sest ma ei taha enam üksi magada. Iga kord on nii, miks - ma ei tea. 😄 Igatahes olin just silmad lahti teinud ja tahtsin teda hüüdma hakata kui järsku voodi värisema hakkas. Bukarestis väga maavärinaid ei tunne muidu, sest ta asub epitsentrist ikkagi niivõrd kaugel. Kui aga siiski tunda on, tähendab see seda, et tegemist on tugevama maavärinaga. Seekord 5,4 palli. Nii tugevat maavärinat polnud terve 2019. aasta jooksul kordagi ja nüüd uue aasta esimesel kuul sai kohe siukse numbri kirja. 
Paar päeva on juba 18-19 kraadi olnud ja õues jalutamine kohe eriti mõnus. Vudin aga oma 7km ära, söön mingi mõnusa lõunasöögi ja magan lõunaund. Võtan ikka tõsiselt seda puhkuseasja. 😄 Laupäeval käisin poodides ja ostsin omale uue kleidi. Põhimõtteliselt samasuguse nagu allpool oleval pildil, aga leopardimustrilise. Siuke tegumood on raseda seljas üks ilusamaid mu arust.
Pojule ostsin ka siit lõpuks esimesed asjad. Hea oli, et mul nimekiri kaasas oli, sest poes võttis silme eest ikka korralikult kirjuks. Hindadega on huvitav lugu. Ütleme, et sildil on hind 10€, aga kohalikus valuutas hinnaks 35 leid (7,3€). Ei saa selliste asjade käigu üle üldse kurta! 
Siis veel näiteks siuke asi, et mudin ennast igal õhtul Bio Oil õliga. Eestis maksin 60ml pudeli eest miski 14€, aga siin sain 200ml pudeli 20€-ga. Money in the bank onju.
Mis mul veel pajatada on? Aa, ma muidu olin terve nädalavahetuse üksinda, sest eile õhtul oli abikaasal võõrsilmäng. Peale mängu kirjutab, et ta "tööpäev" kestis ainult 10 minutit, sest sai silma siniseks. Jälle. Reaalselt on tal igal aastal vähemalt ühel korral silm rullis peas! Kurat võtaks - järgmise venna kes silma kallale läheb, taon ära ka. 
Aga, et see postitus siin ähvardusega ei lõppeks, siis teatan pidulikult, et eile tegin esimese laari vastlakukleid. Kerkisid nagu hullud! Järgmisel korral teen väiksemad igatahes.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar