pühapäev, 15. märts 2020

Elame veel (isolatsioonipäevik)

Küll on ikka tore, et ma iseenda seltskonda nii väga naudin, et möödunud päevad nii kiirelt läinud on. Kolmas päev täielikus isolatsioonis ja pole nagu häda kedagi!

Ma olen..
- beebiasju sorteerinud ja läbipesnud
- sahtleid ümberorganiseerinud 
- süüa teinud
- "Love is Blindi" vaadanud (see Jessica on täielik maun mu arust)
- põhjalikult koristanud
- blogisid lugenud
- tundidekaupa Martiniga lobisenud
- pulmapiltidest fotoraamatut koostama hakanud
- youtube'i tutorialite järgi mukkinud
- ja kindlasti midagi veel toimetanud.
Seda kummutipealset organiseerisin ma ümber juba tegelikult varem.
Vannituba ja garderoob on veel täitsa koristamata, aga ega kõike ei saa siis korraga ära teha, midagi tuleb ikka teisteks päevadeks ka jätta. Jumal teab kaua kodus veel olla tuleb! 
Ma mõtlen, et need kes kaaslase või perega kodus olla saavad, neil on ju lausa lust ja lillepidu. Te lihtsalt ei kujuta ette mida ma annaks, et saaks lihtsalt abikaasaga praegu siin kodus isolatsioonis olla. Kogu oma raha ja kappi varutud maiustused annaks ära lausa! 
Mängiks lauamänge ja vaataks filme ja lobiseks ja teeks midagi head süüa ja lihtsalt.. oleks. Seega, kes te praegu oma inimestega kodus olla saate - olge tänulikud ja nautige. ❤️

Kuna ma aga praegu üksinda olema pean siis mõtlesin, et tahaks puslet kokku panna. Sellist suurt ja rasket. Pean homme nii kui nii oma urust arstivisiidi tõttu välja pugema ning siis võiks juba ühe hooga toidupoes ka ära käia. Loodetavasti pole veel pusleletti täiesti tühjaks ostetud, sest vaevalt, et ma esimene inimene olen kellel pusleisu peale tuli. 😊

Mul on üks mure ka. Meil on nimelt kodus nii kuiv õhk, et kui see viirus mind ei murra siis kuiv õhk murrab küll. Ma lihtsalt kuivan ära! Mu nägu kuivab, mu käed kuivavad ja absoluutselt igal hommikul ärkan ma verise ninaga üles, sest siin on nii kuiv õhk. Eile riputasin lausa osad pesust tulnud asjad söögilaua taha toolidele kuivama, et toas veidi niiskem oleks, aga aru küll ei saanud, et sellest suuremat tolku oleks olnud. Täitsa mõtlen, et ehk tuleb koju mingisugune õhuniisutaja osta, ehk on sellest abi. Niisama puusalt ka osta ei taha, sest ega need just odavad asjad ei ole ja sellepärast palungi, et kui kellelgi on midagi head soovitada, siis mina olen üks suur kõrv. 

Lõpetuseks - nagu Reet Linna penskarite saates ütleb: "Elame veel!".

10 kommentaari:

 1. Anonüümne15/3/20

  Suur froteerätik märjaks teha ja tuppa ööseks kuivama riputada? Radiaatorite külge saab ka sellised topsikud veega (täitsa müügil) riputada. Ja aken praokil hoida?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Rätiku asja proovisin, akent proovin ka palju lahti hoida, aga topsikutest enne kuulnud polnud. 😊

   Kustuta
 2. Stadleri Oscar! Mul on nii kodus kui kontoris. Koju ostsin, sest muidu igal talvel on nii kuiv, et ma pesin puhast pesu, et miski koguaeg restil kuivaks. Sel talvel pole kuiv olnud, õues soe ja niiske ja kuivaks ei jõuta kütta.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. See on kindlalt enim soovitatud ühuniisutaja, kui ostuks läheb, siis üsna kindlalt just see. Aitäh!

   Kustuta
  2. Õhuniisutaja*

   Kustuta
 3. Veekauss radiaatori alla. Toimib väga hästi :)

  VastaKustuta
 4. Mmmm Mul oli rasedana sama probleem,nahk kuivas,nina kuivas ja veritses. Mitterasedana probleem kadus :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ühesõnaga lahendus saabub umbes kolme kuu pärast ehk. 😄

   Kustuta
 5. Stadleri Oscar on väga hea niisuti. Kõik teised mis auru välja puhuvad tekitavad mõnusalt valge kihi kogu elamisele.

  VastaKustuta