esmaspäev, 9. märts 2020

Naistepäev ja mu enim kasutatud rasedusaegne riideese

Kirjutasin eelmises postituses, et mul on jõhker magusaisu. Update: asjad ei ole paremaks läinud, sest eilsel brunchil sõin ma lausa kaks magustoitu ja hiljem sõin veel kodus kooki ka. Ning enne seda sõin hommikusöögiks kodus kringlit.. Enda kaitseks on mul öelda (lisaks sellele vanale heale vabandusele, et ma ise ei taha, aga see laps noh!), et brunch kestis 4 tundi ja üks neist magustoitudest oli restorani poolt saadetud pisike naistepäevatervitus. Ja teised sõid ju kaaa kaks magustoitu..
Hands down on linna parim kringel Olümpia Cafe Boulevardis! PARIM.
Ostsin mingeid kreeka maasikaid ja kuigi välimus oli ilus, siis maitset neil ei olnud. Kust saab häid maasikaid?
Ma juba viimastel õhtutel pesen umbes kaheksa ajal hambad ära, et ma jumala eest kogemata mingisugust kommi põske ei pistaks. See mul õnneks toimib, sest kui hambad on pestud siis ei ole enam mingisugust söömist. Hambapesu on püha.
Naistepäeva tähistamine sai alguse juba laupäeval maal kui lisaks minu empsi sünnipäeva tähistamisele ka daame meeles peeti. Pühapäeval aga toimuski meil tüdrukutega eelpool mainitud neljatunnine brunch. No juttu ikka jagub, selle meil muret pole. Täiesti lampi tuli meil idee väike weekend getaway teha. Keegi mainis, et tahaks spasse.. keegi lisas, et tahaks teise linna teatrisse.. keegi pakkus kuupäeva, mis juhtumisi kõigile sobis(!) ja nüüd me paari nädala pärast Pärnusse sõidamegi. Ma jumaldan sellised ekspromt-plaane, mis kohe laabuvad ja kõigile sobivad. 
Ainult uusi bikiine või triksi on mul vaja, sest kõik mu praegused on Bukarestis ja ega ma ju ausaltöeldes ei teagi kui mugavalt ma ennast neis hetkel tunneks. Aeg-ajalt arvan, et mul on riideid küll ja veel, aga siis löön kapi lahti ning neid riideid proovides avastan üllatuslikult, et tegelikult nad mul nii hästi seljas ei istugi kui ma ise arvasin. Seega kahanevad mu riidevalikud iga nädalaga ja tuleb aina leidlikumaks muutuda. Üks, mis mind alt ei vea on mu ustav TUUB
Ei leidnud paremat pilti, aga peamiselt on ta mul kasutuses niimoodi, retuuside peal.
Küsisin seda ettenägelikult jõulukingiks ja see leiab mul tõesti pidevat kasutust. Peamiselt kannan teda kleidina ja peale panen t-särgi/kampsuni/pluusi. Ükskord ajasin isegi teksad jalga, aga kuna lukk enam kinni ei läinud, siis tõmbasin hoopis tuubi peale, et vats ikka soojas oleks. Ega keegi ju ei näe, mis leiutised mul mantli all on. 😄 Venimisruumi on tuubil piisavalt ja peale masinpesu ta kulumismärke ilmutanud ei ole. Läbi ta ei kuma ja kleidi/seelikuna kandes ta ülespoole kerima ka ei hakka. Kui keegi minult küsiks, et mida ma rasedusajaks osta soovitaksin, siis oleks see asi number üks. 

Olete muidu märganud, et ma kirjutan igas postituses toidust? 😄 Nagu alles oleks söögi avastanud või midagi. Fitness-inimeste rõõmuks võin öelda, et ma käin siiski pea iga päev kõndimas ja korra nädalas oma rasedate joogas ka. Täna muuseas lähengi uuesti üle kuu aja ja ega ma ei imesta kui mul homme lihased haiged on. Aga uni tuleb mul peale joogat iga kord kohe eriti hea.

Ja teate, mis mul ükspäev juhtus? Instasõbrad juba teavad, aga räägin siin ka. Pidin poest terve lõhe ostma ja kuna nii ilus ilm oli, siis mõtlesin oma jalutuskäigul poest läbi käia. Poekoti unustasin koju ja ostsin hoopis paberkoti. Kõnnin siis suure sammuga kodupoole..

.. ja järsku vaatan - minu kala vedeleb keset teed.
Paberkotil oli põhi alt ära tulnud! No hea oli, et see kala ikka kilekotis ka oli, muidu ma oleks ta lihtsalt sabapidi koju lohistanud vist. Seega kes reedel Viimsivahel kalaga tüdrukut nägi - see olin mina. 
Paks kass saaki koju viimas. 🙃

2 kommentaari:

  1. Haha. Ma olen Tartus mitu korda bussiga sõitnud, kala läbipaistva kotiga kaasas. Aga see on selle pärast, et kangakott on koju jäänud ja töölt tulles on kalaisu tulnud ning põhimõtte pärast ei osta kotti, kui ma kasutan 99% ajast kangakotti produktide transportimiseks :D

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Nii, et Tartus võib ka maiaid bussiga sõitvaid kasse kohata. 😄

      Kustuta