neljapäev, 12. märts 2020

Pojakese vannitoariiulil

Kiiduminut iseendale - olenemata sellest, et ilmad on siin ikka jube sandid olnud, olen ma iga päev tublisti samme tallanud. No eile oli konkreetne koerakas - vihm peksis igas ilmakaares ja tuul oli nii külm, aga selle kiuste tegin lausa pikema ringi. Ma reaalselt sunnin ennast rohkem liigutama kui enne rasedust! 
Ja joogas käin ma endiselt samuti. Esmaspäeval oli meid vaid viis inimest! Tegelikult ei ole mul imestada midagi, sest eks koroonaviiruse hirm annab igalpool tunda.
Ainsaks probleemiks hakkab see saama, et mu sooja suusajope lukk läheb niimoodi ääriveeri kinni veel ja ega ma kaua enam temaga võidelda ei suuda. Üks meist peab alla andma ja tundub, et see saan mina olema. Tuleks see soojem aeg ometi kiiremini!
Käisin hommikul pesus ja märkasin vannitoas paari asja, mis ma hiljuti ostnud olen ja mida ma teile näidata võiks. Iseendale ma neid muidugi ostnud ei ole, kus sa sellega. 😊
Küsisin hiljuti Instas, et millega võiks vastusündinu asju pesta. Ma muidu mingi kirglik ökoinimene pole, et teemasse nii süvitsi laskuma hakkaksin, aga minu mäletamistmööda on mul endal elu jooksul üks allergia olnud - justnimelt pesupulbrist. Kuna ma mäletan kui räme see oli, siis enda lapsel ma sama asja kogeda lasta küll ei taha - seda enam, et vastsündinul beebil. No ja siis ma kuulasingi maad ja soovitusi ning kuna üheks popimaks vastuseks olid Biovegan Family pesupulbrid, otsustasingi ma nende valikust kõige neutraalsema tellida. Pojakese asju ma veel pesema hakanud ei ole ning seega oma arvamust avaldada ma ei oska, aga loodan, et ost ennast õigustab ja kõik mis vaja saab puhtaks. 
Eluaegse meigifännina tellisin ma pojakesele tema esimese mukipaki! Jeer, see kõlab nii nagu ma oleks talle mingi lauvärvipaleti või midagi tellinud, aga oh ei. Tegelikult sai ta hoopis Medironist 50SPF-iga päikesekaitsekreemi ja rahustava beebiõli. Ütlen kohe ausalt ära, et ma ei ole sada prossa kindel, et need igapäevast kasutust leidma hakkavad, aga ma eelistan, et nad on mul olemas kui neid vaja peaks minema kui, et vajamineku korral mul neid ei ole. Kuna suure tõenäosusega jätkub meie elu riigis kus päike ei ole seesama päike, mis meil siin Eestis on siis arvan ma, et väikese lapse tutika naha suhtes peab ikka päris hoolas olema - sellest ka suure numbriga päikesekaitsekreemi ostmine. Ja see õli.. vot see lõhnab nii hästi, et on suur oht, et see saab otsa juba enne poja sündi. 😄 Mu Bio Oil hakkabki muuseas otsa saama ja ei välista, et oma vatsa õlitamiseks sedasama beebiõli näppama hakkan. Sorri, poju!
Nüüd aga mõned tunnid koduseid toimetusi ning pealelõunal lähen ma kahe tähtsa naise - ema ja ämmaga kohvikusse. Õhtul aga vaatan abikaasa mängu ja hoian hoolega pöidlaid, et minu tiim võidaks. Rumeenias on muuseas nüüdseks keelatud kõik avalikud üritused rohkema kui saja inimese osavõtuga ning muidugi hõlmab see ka spordivõistlusi. Täitsa huvitav neid tühjas saalis peetavaid kohtumisi jälgida, sest publiku puudumisega on vibe ikka hoopis teine.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar