kolmapäev, 25. märts 2020

Söön oma sõnu

Mul vähemalt viimased nädal aega tekitab absoluutselt kõik kõrvetisi, mis ma ära söön. Enne seda olid mul viimati kõrvetised vist Bukarestis ja siis polnud mitu nädalat midagi häda ja nüüd on nad täie rauaga tagasi. Peale hommikusööki on mitu tundi okei eks ja siis enne lõunasööki on kõrvetised platsis ja sujuvalt kestab see niimoodi kuni magamaminekuni välja. Ma tean küll, et Renniet võtta on okei, aga ma siiski olen seda meelt, et mida vähem igasuguseid tablette süüa seda parem. Terve raseduse jooksul olen ma siiski kokku ühe Rennie tableti poolekaupa ära söönud, sest nii räigelt kõrvetas lihtsalt. Ausalt, mul olid lausa pisarad silmas viimati kui selle teise poole tabletti ära närisin. Üldse on mul nii, et kõht on nagu koguaja viimase vindini täis kuigi ma ju tegelt toidukorra ajal ei söö rohkem kui enne rasedust (vett joon küll liitrite kaupa, meeletu janu on pidevalt ja selline tunne, et vesi ei kustuta janu tegelt üldse). Teisest küljest on jällegi nii, et kui kahe eine vahe juba pikemaks kui neli tundi venib siis on mul kohe paha olla ja ei jaksa püstigi tõusta. Nokk kinni, saba lahti.

Veidi on mul neid asju kirjutades selline tunne ka, et ma nagu ei tohiks neid kirjutada. Et tegelt on mul nii lebo rasedus olnud ja patt oleks üldse millegi üle kiunuda. Teisalt ma tahan neid asju kirjutada, sest olenemata sellest, et teie neid asju loete jäävad need ju ka mulle mälestuseks alles. No ja lõppkokkuvõtteks on see ikkagi minu bisnjakk ja minu rasedus ja minu blogi.. nii et kannatage ära või lugege midagi muud. 😄
28+1
Koristasin eile oma riidekappi ja panin need asjad kõrvale, mida ma veel tükk aega kanda ei saa. Võib ametlikult öelda, et neid viimaseid on nüüd rohkem kui neid riideid, mis kappi alles jäid. 😄 Mitte, et ma mingi meeletult kosunud oleks, aga kuna ma riietuses muidu pigem selliseid kehasse asju eelistan siis need mulle hetkel muidugi selga ei lähe. 
Vahel näen kusagil mõnda ägedat riietuseset müügiks ja mõtlen, et oh, võiks ju ära osta ikka, eks siis peale suve saab kunagi kanda. Siis aga koputab kaine mõistus lagipähe ja ütleb, et ole marurahulik, selle aja peale võib mu maitse juba sada korda muutunud olla ja see asi jääks lihtsalt seisma. Seega üritan ma lihtsalt netipoode vältida ja mitte endale asju ette kujutama hakata. Okei, see viimane lause oli selles osas vale, et netipoode ma tegelt ei väldi, aga endale ka midagi ei telli. Tellin hoopis teate küll kellele. 😄 Kurat võtaks, alles kuu aega tagasi olin maailma kõige kõvem vend oma jutuga, et beebil pole muud vaja kui armastust, piima ja sooja kodu, aga nüüd tellin praemunade ja B. A. Baracuse nägudega riideid kokku. Oma käitumise vabanduseks on mul öelda ainult seda, et tellin riideid järgmises suuruses, mitte enam vastsündinule. Aga siiski.. taevas halasta mu peale!

Võtsin eile Netflixis uue sarja ette - "You". Paar esimest osa on vaadatud ja veel siukest tunnet ei ole, et omg-omg, pean seda vaadata saama, muidu on minuga kõik. Aga põnev on ta küll jah, vastupidist ma ei väidagi. Ainult kõik tegelased tunduvad nii lollid ja siuksed vastikud tõusikud. No konkreetselt keegi pole sümpaatne praegu. Võib-olla on asi hoopiski minus..
Valmis! 
Tahaks varsti jalutama minna, aga ei julge kodust lahkuda, sest ootan Omniva kullerit, kes mu myprint.ee paki kohale tooks. Olen kuulnud, et nende just nende Omniva kulleritega on üks rist ja viletsus ning sellepärast üritan kohe eriti valvas olla. Eks siis näete, millise fotolõuendi välja valisin. 😊 
Eile muuseas oli niii mõnus jalutada! Tegin kohe suure ringi ja mõtted kippusid vägisi suvesse. Päikeseprillid ees, klappides suvised lood, päikesekaitsekreemi spetsiifiline lõhn ninas (mul on viimasel ajal näkku nii palju tillukesi pigmendilaike tekkinud, et üritan nüüd päikese suhtes eriti hoolas olla) - no katsu sa mitte suvele mõelda. Seda enam, et selle aasta suvi tuleb minu elu kõige erilisem suvi. ❤️

4 kommentaari:

 1. Anonüümne25/3/20

  Rennie on rasedale täiesti ohutu, võib kasutada :-) Sisaldab vaid kaltsiumkarbonaati ja magneesiumkarbonaati, mis maohapet neutraliseerivad.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma juba olengi vähe agaram seda võtma olnud, sest viimased päevad on ikka errrriti hullud olnud. Aitäh julgustamast!

   Kustuta
 2. Mul ei olnud terve raseduse ajal kunagi kõrvetisi ja siis viimastel nädalatel korraga tulid ja ülirõve oli. Õhtul magama minnes ei saanud normaalselt pikali olla, lõpuks võtsin juba ennetavalt sisse, et ei peaks iga jumala kord end uuesti püsti ajama. Nagu keegi siin juba mainis, on Rennie rasedatele õnneks ohutu.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma räägin, enne rasedust ma isegi ei teadnud mis need kõrvetised on! Nüüd tean juba väga hästi. Pikaliolles on nad mul ka eriti suure hooga platsis. Varsti panen ka voodi kõrvale valmis, hea kohe ampsata. 😄

   Kustuta