neljapäev, 9. aprill 2020

Lotovõidud ja vutimunad

Võitsin eile lotoga 3,3€ ja olin trillallaa-trullalaa, kohe rõõmus olla. Siis nägin, et keegi võitis oluliselt suurema summa ja olin lihtsalt kade. 😄kohutav on see inimloomus ikka! A pole hullu, mul reedeks ka pilet, küll ma siis alles hakkan võitma. Mul see loto on siuke iganädalane lõbustus muidu, ostan alati Vikingut ja Eurojackpoti. Ei saa öelda, et veel mingeid suurvõite tulnud oleks, aga alla ma ka ei anna. 
Mitu aastat tagasi olime Jaanipäeval mu maakodus ja pidime tüdrukutega korraks ühest külapoest läbi minema. Ma päris täpselt ei mäleta mitu Summi lotot seal alles oli, umbes neli või viis. Üks sõbranna võttis paar piletit ja teine võttis siis ülejäänud paar. Esimene sõbrants ei võitnud midagi ja teine võitis ühe piletiga 1000€ ja teisega mõned eurod veel. Mingi külapoe piletiga! 😄mina ei võitnud tol päeval midagi, aga enne poodiminekut kettisin poe ette nõgesepõõsasse. No heaks õnneks äkki või nii. Või äkki hoopis eelmisel õhtul joodud ohtrate rummikokside pärast (tol ajal olid need veel teemaks). On mida oma lastele MITTE rääkida. 😄
Tegin hommikul banaanipannkooke ja oi jumal kui head need tulid. Ma kunagi ei saanud nagu nende populaarsusest aru, sest mu arust nende tegemine oli siuke rist ja viletsus. Nüüd ma olen aru saanud, et ei ole üldse! Lihtsalt pann peab puhas olema, õli peab  piisavalt kasutama ja mis kõige tähtsam - kuumus peab õigel astmel olema. Mu keraamilisel näiteks number kuus, gaasipliidil on keerulisem, sest siis tuleb ise tunnetada. Sööma peab neid kindlasti jogurti ja puuviljadega, sest nad ise on ju juba nii magusad, et mingisugust moosi küll peale panna ei kannataks.
Nägin @homeinestonia Instast nii ägedat lihavõtte dekoratsiooni, et võtsin selle teo ise ka käsile. Mitte seda eilset kipsipulbrist tehtud muna ma ei mõtle vaid neid varasemaid samblakotte. Paberkotid meisterdasin eile valmis, täna käisin Kelvingi metsas sammalt pännamas. Üritasin kiire olla, sest siin kandis liigub igast põtru ja muid pudulojuseid ja kui ma nende kätte jääks, siis ega minust praegu põgenejat ka ei oleks. 😄 pigem oleks ma nagu Leonardo Revenantis kui ta karu kätte jäi. 
Pajuutusid korjasin ma ka ja need toovad ju automaatselt munapühavaibid tuppa. Plaaningi täna mune värvida ja oma samblakotid valmis teha. Ostsin isegi spets vutimune, sest need näevad mu arust nii ilusad ja kirjud välja. 
Guugeldasin lampi praegu vutimunade kasulikkuse kohta ja jõudsin siia lingile. Tsiteerin: "Kas vutimunade söömine on kasulik naise organismile? See küsimus vaevab paljusid naisi. Siit saate vastuse." Tunnistage üles, kes on need inimesed keda vutimunade küsimus VAEVAB ja kes sellepärast öösiti magada ei saa? 😄olge lahked, ma lõpetan te piinad kohe - minge sinna lingile ja saate lõpuks vaevast lahti. 

Selle positiivse noodiga ma tänase postituse lõpetangi. 

2 kommentaari:

 1. Anonüümne10/4/20

  Võtsin ka lotoga 4€. Pileteid ostsin 8€ eest, haha. :D Kusjuures ma ka kuulnud, et tihti lähevad võidud just külapoodidest ostetud piletitele, mis on samas ilmselt just õige koht ka, kuhu raha võiks minna.
  Muidu tahtsin öelda, et ma olen nii õnnelik, et sa viimasel ajal nii palju blogid jälle. :)

  VastaKustuta
 2. Võiduelamus maksab ka midagi, onju. 😄
  Seda on tore kuulda tõesti, läheb sinna kuhu vaja.

  Nii toree! Tegid mulle täiega rõõmu selle viimase lausega! ❤️

  VastaKustuta