esmaspäev, 11. mai 2020

Heast klienditeenindusest, emadepäevast ja 35. nädala ultraheliuuringust

Mul on üks reklaam, mis mulle nii väga meeldib, et isegi sellele mõtlemine ajab mulle naeru peale. Teate seda uut Coopi reklaami Tarmoga? No vot, sealt reklaamist see koht kus üks proua aktsendiga ütleb, et: "Tjarmo on taeva kinnngitus!". 😄Kuidas see koht ei saa meeldida, ma tahaks teada? Ütlesin juba Martinile ka, et ära üllatu kui meie poeg Tarmo nimeks saab. 😄
Rääkisin reedel juba Instagramis ka kui hea klienditeeninduse osaliseks ma sain. Tellisin nimelt Skriverust suure hunniku komme, osad neist ka emadepäeva pakkidesse panemiseks. Reedel saingi kõne Skriverust, et pakk on valmis, aga Viimsi pakiautomaadid nii täis, et pühapäevaks ma oma tellimust sealtkaudu kätte ei saaks. Õnneks töötavad seal sellised Tarmo-taolised taeva kingitused, kes pakkusid, et toovad paki mulle ise koju ära! Kui kena neist! Vähem kui poole tunniga oli mul pakk käes ja mure murtud. Osa maiustusi tellisin muidugi endale koju, aga siiani pole ma ühtegi pakki lahti teinud, sest kardan, et siis on kellad kah. 😄
Nädalavahetus möödus nii toredasti, et oleks lausa patt millegi üle kurta. Meil oli maal nii mõnus ja ma lihtsalt ei oska teile kirjeldada kui hea oli oma sugulasi üle mitme kuu näha. Siuke idüll, et võtab silma märjaks. 😄nagu öeldud oli meil terrassipidu, et mitte kõik koos pead-jalad ühes ruumis koos olla. Kes grillis, kes ajas kassi taga, kes sõidutas (või sai sõidutatud) aiakärus, kes mängis lastega memoriini või no midaiganes - kõigile jagus tegevust. Ma kunagi nooremana ei saanud aru, et meil nagu palju sugulasi oleks ja arvasin, et selline tihe suhtlus on igas peres tavaline. Nüüd aastatega ma olen muidugi aru saanud, et pigem on meie suguvõsa erand ja päris ausalt ka tõeline õnn. Ma ei kujutaks elu ilma nende inimesteta ettegi. Või noh, kujutaks ikka, aga see oleks üks üsna igav elu. 😄
Käisin täna üle kolme kuu ultrahelis (hetkel 35. nädal) ja ma ausalt iga jumala kord mõtlen kui heal tasemel arstiabi Eestis on! ITK-s on igatahes megatoredad arstid ja seletavad alati kõike nii hästi ja arusaadavalt, et iga kord lahkudes tunnen ma ennast sellise suhtluse eest tänulikuna. Ma kujutan ette, et näiteks ultraheliuuringut läbiviiv arst korrutab päevas kümneid ja kümneid kordi samu lauseid, aga sellest hoolimata suudab ta mind tundma panna, et tal on neid asju sama põnev öelda kui minul kuulda.. väga suur oskus mu arust - panna patsienti ennast erilisena tundma. Igatahes on mu pojul mõnus olla, kükitab seal kenasti peaseisus ja luksub. 😄kaalu on hetkel ennustatavalt 2,5 kilogrammi ligi ja seda ohtu, et sünnitust suurema kaalu tõttu esile kutsuma peaks, ei ole. Seega - las küpseb kuni õige ajani.
Enne kojutulekut käisin veel Prismas ja ostsin oma nädala kaubad ära. Poodi minnes sadas vihma ja poest väljudes juba laia lund. Ma ütleks, et uskumatu, aga samas ei ole ju. 😄lihtsalt Eestimaa ilm! Koduteel meenus, et mul ju rõdul lillepotid ja hakkasin kohe muretsema, et äkki need juba heidavad vaikselt lume all hinge. Nii kui ukse lukust lahti keerasin viskasin oma jätsid sügavkülma (sest prioriteedid siiski) ja vinnasin oma rõdupotid tuppa. Need olid muidugi ääreni vett täis sadanud ja oi kui rasked. Transportisin nad vanni taastuma ja loodan, et neist ikka eluloomad saavad, sest muidu oleks ma küll äraütlemata kurb. 
Täna on ju muidu veel e-smaspäev, mis tähendab, et üsna paljud e-poed pakuvad täitsa asjalikke allahindlusi. Ma hakkangi nüüd poodide lehti sirvima, sest mul on mõned asjad listis, mida ma varem ära osta pole raatsinud ja nüüd on ehk õige aeg käes.
Olete juba midagi tänaste soodukate raames ostnud ka? Või äkki hoopis ootate, et midagi kindlat allahindlusesse läheks?

2 kommentaari:

 1. Anonüümne12/5/20

  Olen karantiini ajal juba nii palju e-poodide kaupu tellinud, et mees ohkab iga kord kui ma teatan, et lähen/lähme mõnele pakile järgi. :D Samas on enamus asju ikka vajalikud olnud ja vahel kui mõnel sõbrannal natuke tasuta tarnest puudu jääb, siis olen ka ikka midagi leidnud, et ühistellimus teha. E-esmaspäeval midagi ei tellinud ja kuna järgmisel kuul tuleb väiksem palk ka ajutiselt, siis nüüd peab natuke tagasi tõmbama.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Arusaadav. Ma olen mõtlema hakanud, et ega otseselt füüsilisse poodi minekuks asja polegi, see vahepealne periood on näidanud, et kõike annab koju tellida.
   Ma siiski mõned asjad tellisin, aga ei ühtegi emotsiooni ajel tehtud ostu.

   Kustuta