kolmapäev, 25. november 2020

Allahindlused, aeee!

Teie soov on mulle seaduseks! Alustame seda postitustejoru black friday allahindlustega, sest ega mul peale reedet poleks suurt mõtet seda enam kirjutada. Tegelt oleks võinud ilma teilt küsimatagi ise selle peale tulla, aga no mis sa teed kui mõistus ei võta - selleks te mul siin suuresti oletegi, et hea nõuga abiks olla.

Just rääkisin oma Mariga jõuludest ja kingituste tegemisest. Tema uuris mida meie väike pere tahaks ja mina küsisin tema soovide kohta. Kingitusi ostame me nii ehk naa ja miks siis mitte praegu võimalust kasutada ja mõned eurod kokku hoida. Mingeid kingisoovitusi siit postitusest küll ei leia, lihtsalt reminder, et ostke kingid ära kui neid osta plaanite. 😄

Esimene asi, mis mul meenub ja mida ma allahindlusega osta tahaksin on pojale NOSIBOO "tatiimeja", õige nimega ninaaspiraator. Kui tal siin esimene väike nohu tekkis, olin ma juba valmis oma järgmise lapse jumalatele ohverdama, andke ainult minu Huuksile tervis tagasi. Ikka jube kurb on oma väikest silmatera kehva enesetundega näha. Ostsin apteegist Rhinomeri manuaalse ninaaspiraatori (otseöeldes siis üks ots tita ninna, teine ots endale suhu ja tõmbad nagu jaksad) ja kukkusin ravima. Muidugi oli nohu seekord tõesti väike ja Rhinomer ajas asja ära.. aga oiii jeesus krisostomus mis seakisa saatel kogu protseduur käis! Ma reaalselt pidin enne umbes 20 minutit ennast selleks vaimselt ette valmistama. 😄Siin oli nagu mingi vabamaadluse otseülekanne - Huuks voodis selili, kuidagi hoidsin ta käsi-jalgu, ühe käega vajutasin ühte ninasõõret kinni ja teise pistsin otsiku ning imesin tatti nagu jaksasin. No siuke päriselu kirjeldus siin praegu, ilustada pole midagi.

Ega ma muidugi ei tea, et Nosibooga asi libedamalt läheks ja suures osas sellepärast ma ka ei tahaks selle masina eest 140€ maksta. Seega sõrmed risti, et sealt mõni korralik allahindlus paistma hakkaks.

Olen nüüd ülioriginaalne ja ütlen, et mulle väga meeldivad pulkadega ruumilõhnastajad, sest kellelegi teisele kindlasti ei meeldi eks. 😄mu üks lemmikutest ruumilõhnastajatest on vot SEE eksemplar Kukupesast, siuke mõnus mehe lõhn, õigemini meeste parfüümi lõhn. Kuna mul siin meestega hetkel kitsas käes (Martin on Bukarestis), siis oleks vähemalt lõhn olemas. 😄seega ma ootan nüüd reede ära ja vaatan kas kusagil mõnusa lõhnaga ruumilõhnastajad alla ka hinnatakse. Ahjaa, kui ma kunagi rikkaks saan siis ostan ma endale vot SELLISE piraka - ligi kolmeliitrine on see! Nii efektne mu arust!

Efektsetest asjadest rääkides siis näitan ma teile midagi ühest Rumeenia sisustuspoest, selline mõnus statement piece. Mul on juba täiega ettekujutus olemas, kuidas ma NEED kirsid teiste asjadega klappima paneks. Ei maksa ka üldse hingehinda.

Kindlasti tahan ma reedel ära kasutada myprint.ee -35% allahindlust ja lasta neil mulle üks suuremõõduline plakat valmis trükkida. Mulle on täiega üks Rumeenia kunstnik meeldima hakanud ning kuna ta lahkelt oma tööd jagamiseks üles on riputanud siis tahaksin ma, et üks tema piltidest meie esikus endale koha leiaks.

Nii-nii, mis veel. Ahjaa, ma natuke mõtlen, et äkki ma tahaks proovida vot NEID isepruunistavaid tilkasid. On kellelgi kogemusi? Kiidate-laidate? Sain reedel sõbrannadega kokku ja kui hiljem sama õhtu pilte vaatasin siis sain korraliku kõhutäie naerda milline kapikoi ma välja näen. Möödunud suvel päevitasin ma täpselt null korda ja eks see ole nüüd näha. Kuna ma peale emakssaamist äärmiselt vähe meikima olen hakanud, siis panustaks ma lihtsalt kenale jumele ja säravale näonahale. Pole ju mõtet meikida kui ma pojakest umbes 67 korda päevas musitamas käin ja siis kogu oma meigi talle näkku hõõrun. Piisas sellest, et ma ühel öösel mingid glitterijääkidega pidsaamapüksid jalga ajasin - Huuks läigib siiani näost nagu pühademuna. 😄

Ikea küll minuteada black friday-ga kaasa ei lähe, aga sellegipoolest võin ma ju teile näidata, mis mul seal ostukorvis ootamas on. Näiteks on seal NEED kardinad, SEE korv Huuksi mänguasjade jaoks ja NEED küünlajalad.

Ma veits olen nüüd mõjutatud inimene ja räägin välja, et ma kaalun kuumaõhufritüüri ostu. Ma ei tea noh, on see midagi mida mul vaja oleks? Leiaks see kasutust? Hjeeelp!

Riietest ka. Missguidedi lehel on korralik allahindlus käimas ja sealt olen ma SELLIST kleidilaadset toodet vaadanud. Lihtne ja sobiks suht kõigega. Samas meeldib mulle väga ka SEE Dresshouse'i kudum-kleit.

Me muidu pojale miskit suurt jõuludeks kinkida ei plaani, aga ühe asja ma leidsin küll, mis talle varsti huvi pakkuda võiks. Mulle väga meeldib vot SEE puidust käru. Allahindlust sealt veel ei paista, aga anname reedeni aega asjadel settida.

Vaatasin korra oma telefonipilte ja lisaks eelpool mainitud asjadele olen ma screenshotid teinud gegokids.ee lehelt, kus -20% sünnipäevaallahindlus on, et sealt Huuksile sööginõud ja hambahari (jess, essa hammas väljas!) tellida ning ka babyluv.ee lehelt, kus samuti -20% allahindlus kehtib. Ei tea kas mul sealt midagi vaja on, aga eks ma pilgu viskan peale ikka.

Kuulge, täitsa korralik ports materiaalset rõõmu sai ju! Jagage palun mulle enda black friday leide või neid asju, mis te ise osta plaanite, mind väga huvitab. Ja kui midagi minu äramärgitud toodete kohta öelda oskate siis rääkige mulle neist ka, igasugune nõu on abiks.


Üks hetk, otsin siia postituse juurde ühe pildi ka.. näete, vot selline fashionista olin ma lasteaias. Ütlesin just emale, et tema mu selliseks tegi, et mul praegu igaks ürituseks uut kostüümi vaja on, sest väiksena õmbles ta mulle vist igaks peoks uue kleidi.1 kommentaar:

  1. Anonüümne25/11/20

    Kui sa oled ka erinevate snäkkide ja suupistete fänn, siis on kuumaõhufritüür ideaalne. Nt bataadifriikad (ostan külmutatud kujul) tulevad seal super ja sibularõngad ja tavalised friikad. Ja kuna see õli ei vaja, hoiab kalorite arvelt kokku. Aga saab ka teha lihatoite kui päris ahju ei viitsi tööle panna, kiiremini saab küll, kuumaks läheb ta väga ruttu.

    VastaKustuta