esmaspäev, 23. november 2020

Sain lapse ja jätsin blogi juhuse hooleks

Long time no see nagu väljamaal öeldakse! Kindlasti olite mu juba maha kandnud ja mõtlesite, et ah, sai oma tite kätte ja blogiga on nüüd kööga. Ei aja tagasi - eks ta sinna suunda kippus minema jah. 😄 Ega ma ausaltöeldes ise ka ei tea kuidas mul täna (eile õhtul siis) lambist niimoodi aega (ja energiat) on, et siin kirjutada. Aga sellega on üks mure - ma ei tea millest kirjutamist alustada.. oli vaja see pikk paus sisse jätta noh!

Teeme nüüd nii, et ma ei lähe siin hulluks ja ei hakka üritamagi kõike juttu ühte postitusse kirja saada vaid lasen hoopis teil tellida, millest ma postitamist alustan. No juhul kui keegi seda blogi enam üldse aegajalt vaatamas käibki. 😄

Nii, teemad:

- viiekuusega lennukis

- kui retsilt Huuks alguses võõrastas

- mida ma black friday ajal skoorida tahaksin

- sellest kuidas mul vahepeal meeletult juukseid välja langes ja mida ma kasutanud olen, et see lõppeks

- mida ma Eestis teha tahan

- kuidas pojake vahepeal kasvanud on ja muud taolist.


Mmm, praegu rohkem kohe ei meenugi - tundub, et vahepeal midagi nii põrutavat toimunud pole, et kohe suure kisaga ette kandma hakkaksin. Igatahes olen nüüd otsa lahti teinud ja öelnud, et heisake lipud - ma olen elu ja tervise juures ning loodetavasti läheb nüüd suuremaks blogimiseks lahti. Lõpetuseks mu ja pojakese esimene õnnestunud selfie. 😄4 kommentaari:

 1. Nii tore, et tagasi! :) Nii ootasin uut postitust, kindlasti tahaksin kuulda - mida ma black friday ajal skoorida tahaksin :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Nii tore kui on keegi, kes tagasi ootab! Olgu nii, black friday it is😊

   Kustuta
 2. Anonüümne23/11/20

  Jee, ma ka õnnelik, et sa tagasi, aeg-ajalt käin ikka piilumas siin. Aga kui nendest teemadest valida, siis võtaks black friday ja mida Eestis teha tahaks. Aga kõiki teisi loeksin ka hea meelega. :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Nii tore! Teeme siis nii, et black friday tulebki esimesena.

   Kustuta