esmaspäev, 7. detsember 2020

Karvamari

Avaldasin ükspäev Instagramis ühe portsu videoid sellest kuidas ma oktoobris avastasin, et mul täiega juukseid välja langema hakkas. Poja sünnist juba pool aastat kah - isegi kaua pidasid vastu. Tublid juuksekesed teised.

Ma ei tea kas mul ongi mõtet siia sama pikka ümberjutustust teha, sest Instast on kõik järelevaadatav - salvestasin kõik videod enda profiilil @liinajohannson highlightside alla. Minge ja vaadake ise kui huvi pakub.

Igatahes on mu taanduv juuksepiir juba praeguseks minevik (ptüi-ptüi-ptüi) ja ma tõesti saan selle kohta "juba" öelda, sest vist alles ülemöödunud nädalal lõpetasin ma oma kuuajase ravikuuri Crescina ampullidega, milles ma enda juuste uuestisünnis peamist kahtlusalust näen. Samaaegselt ampullidega hakkasin ma kasutama ka Hairbursti juuksevitamiine ning neid jagub mul veel umbes kuuks ajaks. Põhjus, miks ma veidi enam Crescina ampullide edulugu usun on väga lihtne - juba toote karbil on päris julgelt välja toodud, et toote kasutamise õnnestumisprotsent on sada protsenti ning kui Hairbursti kohta kuulsin ma kohati veidi vastakaid arvamusi, siis Crescina ampulle kiitsid kõik arvustused kui ühest suust. Mis aga ei tähenda, et ma Hairbursti maha teeks - vastupidi, ma tõesti usun, et parim ravi on nii seespidine ravi vitamiinide näol kui ka välispidine ravi ampullide näol.

Sidenote: mitu korda ma praeguseks juba "ampull" öelnud olen? 😄

Tegelikult hakkas ka mu abikaasa Crescina meestele mõeldud ampulle kasutama, küll alustas ta raviga minust nõks hiljem ja lõpetab kuuri vist sel nädalal, kui ma nüüd ei eksi. Tal see 30+ meeste mure, et peanupp hakkab hõredaks jääma ja minu algatusel otsustas ka ise järgi proovida, et kas Crescinast talle ka tolku oleks. Tegin ka temast before pildid ning kui ta lubab siis näitan neid millalgi teilegi. Saate äkki oma meestele näidata ja öelda, et voh, nüüd hakkad sina ka protseduuridega peale! 😄


Mina igatahes soovitan nii Crescina ampulle kui ka Hairbursti vitamiine käsi südamel - ei maksa mulle keegi selle reklaami eest vaid ma lihtsalt tahan sama murega kimpus olijatele öelda, et palun proovige - olen kindel, et saate abi. Kui ma nüüd midagi segi ei aja siis nägin vist mingil päeval telekast reklaami, et Benu apteekides on hetkel Crescina tooted väikese allahindlusega ka.


Ühe teema juurest sujuvalt teisele.. vahel, enne konkreetsel teemal kirjutamist panen ma peas kokku n-ö kondikava sellest mida ma kindlasti mainida tahan. No, et midagi olulist ei ununeks. Igatahes kärutasin ma eile titat ja jäin üleüldse mõtlema reklaamile, tasuta reklaamile ja makstud reklaamile. Ma ei tea kuidas teiega, aga kui ma päris aus olen siis kirjake tärni või hashtagiga "reklaam" mõjub mu jaoks automaatselt kuidagi niimoodi, et ma lihtsalt ei suuda reklaamitavat toodet tõsiselt võtta. Muidugi on olemas erandeid, aga üldiselt ei loe ma postitusi milles midagi reklaamitakse ning sujuvalt klõpsin edasi ka story'd Instagramis. No laigi ikka viskan kui vähe kabedam pilt on, aga ma lihtsalt lahke tüdruk. 😄

Aga maini sa vaid, et ostsid selle toote oma rahaga ja ma olen üks suur kõrv! Jube kummaline kuidas üks väike asi võib kogu reklaamiprotsessi minu kui tarbija jaoks muuta, aga nii lihtsalt on, pole midagi parata. Kindlasti on oma tegur ka selles, et varasematel aastatel olen ma nii mõnegi makstud reklaamipostituse põhjal endale midagi ostnud ning kui ma just päris pettuma ei ole pidanud siis siuke meh emotsioon on jäänud küll.

Pigem saan ma influencitud teistmoodi - näiteks näen ma kellegi pildil mingisugust ägedat sisustuselementi (mis tihtipeale pole isegi tagitud) ning tahan endale ka sellist. Näiteks nägin ma eelmisel aastal @homeinestonia kontol nii ägedat deokratiivset tähte, mis Magaziinist pärit on. Siiani käin vahel vaatamas kas seal äkki samasugust müügilt leiab, aga veel pole sellist õnne olnud. Täitsa muu asi jälle siia lõppu, aga käisin esimest korda Viimsi Magaziinis ja seal oli niiiii palju ägedaid asju! Raha hakkas kohe kotis sügelema. 😄

Vot sellised mõtted reklaami kohta. 

2 kommentaari:

 1. Anonüümne11/12/20

  Aitäh, et sa makstud reklaampostitusi ei tee. Ka mina ei suuda neid tõsiselt võtta. :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. No ma räägin! Reklaamija võib kasvõi käsi südamel vanduda, ikka jääb kahtlaseks. 😄

   Kustuta