teisipäev, 9. veebruar 2021

Esmaspäevahommikune reaalsuskontroll

Nägin just nüüdsama, et auväärt blogija Ritsik on oma viimases postituses kirja pannud, et ta minu blogi loeb. Nagu.. minu! Ma olen seda korduvalt ka enne öelnud, aga ütlen veel - iga kord kui keegi räägib, et ta mu blogi loeb siis tahan ma maa alla vajuda, sest mis blogija mina olen, heal juhul kaks korda kuus kirjutan.. Minu peas on päris-päris blogija ikka keegi selline, kes pea iga päev kirjutamiseks aega leiab ja iga oma sammu lugejatega jagab ja no kogu kupatus.

Igatahes on see vähese kirjutamise häbi kasuks ka tulnud, sest nii mõnigi kord (nagu näiteks praegu) on see sundinud mind telefoni käest panema, arvuti taha istuma ja Bloggerisse sisse logima. Seega - ole sa tänatud, Ritsik!

Telefoni käest panemisest rääkides - päris mitmed sisuloojad on viimasel ajal sotsiaalmeediast pause teinud ning minuarust on see nii tervitatav asi. Viimased pool aastat olen ma kindlasti vähem scrollinud kui varem, aga siiski on seda ka praegu liiga palju. Esmaspäevahommikune ekraaniaja raport väitis, et möödunud nädalal passisin ma telefonis viis tundi (!!!!!) päevas. Jube number! Enese kaitseks võin ma öelda, et üle tunni aja päevas teeme me Martiniga videokõnesid, mis selle numbri nii suureks ajavad, aga kust see ülejäänud aeg* tuleb.. võeh. Mulle on nii vastukarva, et telefon minu elu kontrollib. No näiteks selline asi - panen poisut magama ja mõtlen, et oh ta võiks juba uinuda, saaks Instasse minna.. nii nõme ju! Mis ilmaime mind seal Instagramis ootama peaks, et mul sinna nii kiire on? 😄

Kui ma mõtlen, et mida ma siis möödunud nädalal kogu sellest scrollimisest sain või mis mul üldse viimasel aja nähtust meeles on (ei pea siinkohal uudiseid silmas) siis..

- ühe tuttava pildi põhjal kahtlustan, et ehk saab ta beebi

- kas see Wibo kosmeetika on ka hea?

- miks ei müüda ühes Eesti netipoes neid pükse, mida ma tahan

- 15.02 on vähihaigete laste päev

- üks sisulooja sai niimoodi pistõkki, sest ta väikesel tital paistis pildil kapuutsi alt paljas kõrv

No näete, ainult üks märkimisväärt asi, mis mul kogu nädalast meeles on. Pea on mul ainult mütsikandmiseks vist.

Päris ausalt proovin nüüdsest vähem telefonist sõltuv olla. Kui ma varsti enam uusi Tiktoki pastaretsepte ei tea või uutest artistidest kuulnudki pole, siis teate miks - mul on telefonikeeld peal. 😊

* - ok, mulle meenus, et eelmisel nädalal kuulasin ma tavapärasest rohkem muusikat ning sinna ongi natuke nagu koer maetud. 

Mul teemasse sobivat pilti pole, aga panen siis selle. Ma nii naudin praegust talve ja lõunaseid jalutuskäike - tõesti mõnus.


5 kommentaari:

 1. Mis imeasi on "pistõkk"?

  Aga et Bukarest! Kas teil on seal tõesti selline lumi? Siit vaadates olete te ju hirmsast lõunamaa. Nii äge :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma ei oskagi seda kenasti nimetada. 😄 Ütleme siis nii, et antud sisulooja sai karmi kriitikat. 😊

   Kustuta
 2. Anonüümne10/2/21

  Ta elab praegu ju Tallinnas. Abikaasa on Rumeenias.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ahhh :) Palun vabandust :)

   Kustuta
  2. Jah, pilt täitsa Viimsis tehtud. 😊 Bukarestis hetkel juba 14-15 soojakraadi.

   Kustuta