neljapäev, 11. veebruar 2021

Pulmad.. ja kulutused

Täitsa jube, see Eestis elamine koorib konkreetselt seitse nahka ju! Üllatusena see mulle muidugi ei tule, aga kui konto väljavõtet vaatan siis on vahel küll selline tunne, et keegi teine käib mu kaarti viibutamas. 😄ja praegu on ju rahulikud ajad, kusagil käia nii kui nii ei ole. Suvel hakkan vist korilaseks küll, sest sünnipäevad, kahed pulmad, tüdrukuteõhtud, muud üritused.. Vähemalt saan igal pool külaliserollis olla ja ise enam viiekohalisi summasid välja käima ei pea nagu paar suve tagasi, hehe.

Fun fact - pulmi planeerides paned peas paika mingisuguse numbri, kuhu piiresse võiks jääda. Viimaseid arveid makstes aga oled juba nii kui nii sellest numbrist üle ja kui need arved sadadesse jäävad, oled juba õnnelik, et need tuhandetes pole. 😄

Mina õnnelik olemas, et rohkem pulmaarveid ei tule. 🙃
Uskumatu, me oleme Martiniga varsti juba kolm aastat abielus olnud. Mu arust olid me pulmad umbes möödunud suvel või nii, isegi riideid pole siiani keemilisse viinud, ripuvad teised rõivakottide sees garderoobis (piinlik!). Piltide ilmutamisest ei hakka rääkimagi.. kuigi ühe pulmaalbumi tegin valmis küll - asi seegi.

Oi kui pikalt oleme me oodanud, et saaks juba ise külalistena pulma minna! Teadupärast on ainus vaba kuu käsipalluritel juuni ning seetõttu on Martin ise pidanud päris mitmest suvepulmast kõrvale jääma. Ka sellel aastal jääb ta ühest pulmast ilma, sest toimub see augustis ja selleks ajaks on tema hooaeg juba alguse saanud. Sinna pulma lähen kaaslaseta, niu. 😄 Teine pulm aga toimub juunis ja püha jumal, kuidas me seda ootame! Kui tagasi sinna kulude juurde tulla siis, et kõik väljaminekud suve peale ei jääks, olen ma n-ö hajutamisega juba algust teinud - ühe pulma outfit on mul juba kapis rippumas ja hoian ka teise pulma jaoks silmad lahti. Võite mürki võtta, et kui ma nii harva pulma saan siis ostan ma nii tähtsateks sündmusteks uued riided. 😄

Mul on selline tunne, et sellel kevadel-suvel minnakse enda üleslöömisega täispangale. Põhimõtteliselt aasta aega pole inimesed välja saanud ja nii mõnedki kandmata kostüümid ootavad kapis oma aega. Kujutate ette, eelmisel suvel ei saanud ma kordagi ujuma! Selline asi on mu jaoks täiesti esmakordne. Vähe ei osta ma selleks suveks uut triksi või. 😄Põnev igatahes, siit võib veel mingi uus moesuund välja kooruda, selline post-covid fashionivärk.

Okei, ma rohkem ei lobise, lähen veel vastu ööd nii suurde ootusärevusse, et pärast ei suuda magamagi jääda. 😄Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar